Skip to main content

Taekwondo Vlaanderen verliest bestuurder Rene Vivet

14

Sep 2021

Rene Vivet is op vrijdag 10 september op 75-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van een slepende ziekte. Taekwondo Vlaanderen betuigt zijn medeleven aan zijn familie, vrienden en de hele taekwondofamilie.

Leden informatie

Op vrijdag 10 september moesten we afscheid nemen van onze bestuurder René Vivet. Naast bestuurder bij Taekwondo Vlaanderen was René ook een toegewijd commissielid, een respectvolle scheidsrechter, een gepassioneerde trainer en een vrolijke taekwondoïn.

Rene was gekend en geliefd bij iedereen die taekwondo een warm hart toedraagt. Dat klinkt als een cliché maar in het geval van Rene was dat ook echt het geval. In de dagen na zijn overlijden stroomden de steunbetuigingen binnen uit België en ook daarbuiten. De familie, vrienden, Mun Mu Lier en Taekwondo Vlaanderen willen u hiervoor bedanken. Ook bij ons kwam het nieuws van het overlijden van Rene bijzonder hard aan.

We gaan je missen, Rene! Je vriendelijke lach, je toffe babbel. Ze leven voort in onze herinneringen. 

Nele, Annelies, Frederik en Katrien.

Recent nieuws

Belgen doen het goed op G2 German Open

Manuel Pollet heeft op de G2 Duitse Open een bronzen medaille veroverd in de klasse +87. Ook de TKDV-jeugd deed het heel goed in Duitsland.

Lees meer
Topsportteam maakt indruk op G1 van Zwitserland

Knappe resultaten van het topsportteam op de G1 Swiss Open met één zilveren en twee bronzen medailles.

Lees meer
Infobrief bestuur Taekwondo Vlaanderen

Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft een nieuwe informatiebrief uitgestuurd. U kan hem hier lezen.

Lees meer
Coach -en Scheidsrechtervorming

Wilt u in de toekomst een coach of scheidsrechter worden? Dit is zeker voor jou!

Lees meer
VTS-Opleiding Initiator Taekwondo

VTS-Opleiding Initiator Taekwondo start binnenkort!

Lees meer
Nieuwe topsportcoach Egers Aliu

Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft einde juni een nieuwe hoofdcoach aangesteld in de persoon van Egers Aliu (28).

Lees meer
TKDV-atleten vertegenwoordigen Team Belgium op EYOF

Zaterdag gaat in Skopje, Noord-Macedonië het Europees Jeugd Olympisch Festival van start met drie TKDV-atleten bij Team Belgium: Noa Beckers, Fenne Steenaerts en Sérina Badji.

Lees meer
Leden Jong Saeng laten Taekwondo blinken op Radio 2 aan Zee

Op zaterdag 12 juli stond taekwondo in de spotlights op de Radio 2 aan Zee zomerdag. Het team van Jong Saeng vertegenwoordigde onze sport en deed dat zeer goed.

Lees meer