Skip to main content

Bestuur

Erik Baert

Voorzitter
Mandaat :
28-02-2021 - 01-04-2025

Véronique Casters

Penningmeester
Mandaat :
25-03-2018 - 01-04-2022

Johan Alles

Bestuurslid
Mandaat :
28-02-2021 - 01-04-2025

Mike Allaer

Bestuurslid
Mandaat :
24-03-2019 - 01-04-2023

Fariborz Nejad Mortazavi

Bestuurslid
Mandaat :
24-03-2019 - 01-04-2023

Sermed Abdul

Bestuurslid
Mandaat :
24-03-2019 - 01-04-2023

Dave Meyvis

Bestuurslid
Mandaat :
16-02-2020 - 01-04-2024

René Vivet

Bestuurslid
Mandaat :
28-02-2021 - 10-09-2021