Skip to main content

Poomsae talentdetectietraining voor jeugd

30

Dec 2020

Taekwondo Vlaanderen startte met een nieuw initiatief om jeugd warm te maken voor poomsaewedstrijden. Na een succesvolle eerste editie staat ondertussen ook de tweede gepland.

Leden informatie

Onder leiding van 2 TOP-TKDV-trainers, Erik Baert (8e Dan) en Chris Thoen (8e Dan) én de Koreaanse ambassadrice Park Kyung Eum, wordt er dieper ingegaan op de reeds gekende taegeuks. Er worden tijdens deze trainingen dus GEEN nieuwe taegeuks aangeleerd. Heb je dus de intentie om in de toekomst deel te nemen aan een poomsaewedstrijd (of heb je dat al gedaan)? Dan ben je meer dan welkom om op deze trainingen je poomsae-skills te verbeteren.

De training zal plaatsvinden op zaterdag 09/01/2021 van 14u-15u. Dit in sporthal 't Kooike Putte (Ertbrandstraat 64, 2950 Kapellen).

Praktische voorwaarden om deel te nemen

  • Jonger zijn dan 13j (tot aan de dag van je 13e verjaardag)
  • Al enkele taegeuks kennen
  • Minstens een gele gordel hebben
  • Lid zijn bij Taekwondo Vlaanderen

 

Ben je geïnteresseerd? Meld je dan zeker aan via dit formulier! (Wegens de huidige coronamaatregelen is het verplicht om dit te doen indien je wenst deel te nemen).

Twijfel je of je in aanmerking komt of wil je graag nog wat meer informatie? Aarzel dan niet contact op te nemen met het secretariaat (recreatie@taekwondo.be).

Recent nieuws

Nieuwe algemeen en sporttechnisch coördinator: welkom, Sander!

Vanaf maandag treedt Sander Collin (27) uit Glabbeek in dienst als Algemeen en Sporttechnisch Coördinator basiswerking bij Taekwondo Vlaanderen.

Lees meer
Loting A-klasse Poomsae Ilyo Open 2025

Zaterdag 27 en zondag 28 september vindt in Aarschot de Ilyo Open plaats. Info over de loting Poomsae vindt u in dit bericht.

Lees meer
Belgen doen het goed op G2 German Open

Manuel Pollet heeft op de G2 Duitse Open een bronzen medaille veroverd in de klasse +87. Ook de TKDV-jeugd deed het heel goed in Duitsland.

Lees meer
Topsportteam maakt indruk op G1 van Zwitserland

Knappe resultaten van het topsportteam op de G1 Swiss Open met één zilveren en twee bronzen medailles.

Lees meer
Infobrief bestuur Taekwondo Vlaanderen

Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft een nieuwe informatiebrief uitgestuurd. U kan hem hier lezen.

Lees meer
Coach -en Scheidsrechtervorming

Wilt u in de toekomst een coach of scheidsrechter worden? Dit is zeker voor jou!

Lees meer
VTS-Opleiding Initiator Taekwondo

VTS-Opleiding Initiator Taekwondo start binnenkort!

Lees meer
Nieuwe topsportcoach Egers Aliu

Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft einde juni een nieuwe hoofdcoach aangesteld in de persoon van Egers Aliu (28).

Lees meer