Skip to main content

Nieuw beleidsplan 2021-2024

14

Nov 2020

Voor de start van elke olympiade wordt er werk gemaakt van een beleidsplan voor de komende 4 jaren

Club info

Samen met een gemotiveerd team van personeelsleden, bestuursleden én trainers werd er in het voorjaar van 2020 samengezeten om een nieuw beleidsplan op te stellen. Tijdens de zomermaanden werd dit verder gefinaliseerd en in één overzichtelijk plan gegoten. 

In dit plan vind je terug wat we willen doen en bereiken met Taekwondo Vlaanderen in de komende 4 jaar. De focus zal liggen op het streven naar kwaliteit in ons aanbod, beleid en in de clubs.

Naast deze drie pijlers zullen er ook twee projecten lopen, namelijk het jeugdsportproject en een laagdrempelig G-sport project. Wat deze projecten net inhouden en hoe we alles gaan aanpakken kom je de komende weken te weten aan de hand van visuals en infographics op onze facebookpagina. Hou deze dus zeker in het oog. 

Kan je niet wachten en wil je nu al meer weten? Dat kan! Het nieuwe beleidsplan vind je alvast hier terug. 

Recent nieuws

Belgen doen het goed op G2 German Open

Manuel Pollet heeft op de G2 Duitse Open een bronzen medaille veroverd in de klasse +87. Ook de TKDV-jeugd deed het heel goed in Duitsland.

Lees meer
Topsportteam maakt indruk op G1 van Zwitserland

Knappe resultaten van het topsportteam op de G1 Swiss Open met één zilveren en twee bronzen medailles.

Lees meer
Infobrief bestuur Taekwondo Vlaanderen

Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft een nieuwe informatiebrief uitgestuurd. U kan hem hier lezen.

Lees meer
Coach -en Scheidsrechtervorming

Wilt u in de toekomst een coach of scheidsrechter worden? Dit is zeker voor jou!

Lees meer
VTS-Opleiding Initiator Taekwondo

VTS-Opleiding Initiator Taekwondo start binnenkort!

Lees meer
Nieuwe topsportcoach Egers Aliu

Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft einde juni een nieuwe hoofdcoach aangesteld in de persoon van Egers Aliu (28).

Lees meer
TKDV-atleten vertegenwoordigen Team Belgium op EYOF

Zaterdag gaat in Skopje, Noord-Macedonië het Europees Jeugd Olympisch Festival van start met drie TKDV-atleten bij Team Belgium: Noa Beckers, Fenne Steenaerts en Sérina Badji.

Lees meer
Leden Jong Saeng laten Taekwondo blinken op Radio 2 aan Zee

Op zaterdag 12 juli stond taekwondo in de spotlights op de Radio 2 aan Zee zomerdag. Het team van Jong Saeng vertegenwoordigde onze sport en deed dat zeer goed.

Lees meer