Skip to main content

Webinar - Hoe omgaan met 'straffe gasten'?

17

Feb 2021

Na enkele succesvolle webinars over marketing- en communicatiestrategieën in je club en het trainersplatform gooien we het ditmaal over een totaal andere boeg.

Activiteit

Elke club heeft wel één of meerdere ‘straffe gasten’ onder zijn atleten. Dit kan al eens zorgen voor frustraties bij trainers én leden. Door de grote diversiteit binnen deze ‘straffe gasten’-groep is het niet altijd makkelijk om hier goed mee om te gaan. Daarom slaat Taekwondo Vlaanderen de handen in elkaar met Ine Van Poyer, een experte in omgaan met kinderen en jongeren met ADHD en/of ASS.

Samen hebben we een opleidingsmoment ontwikkeld waarin er enerzijds wat theoretische informatie wordt gegeven over wie die ‘straffe gasten’ zijn, hoe ze zich uitten enzoverder. Daarnaast gaan we vooral praktisch aan de slag door cases en situaties uit de taekwondoclubs te bespreken in kleine groepjes. Samen met je collega-trainers ga je specifieke situaties bekijken en nadenken over hoe je dit het beste aanpakt. Op deze manier kunnen nuttige tips & tricks uitgewisseld worden tussen trainers onder leiding van een expert ter zake.

Met andere woorden is deze opleiding zeker en vast de moeite om te volgen!

LET OP: om de opleiding zo interactief mogelijk te houden zijn de inschrijvingen beperkt tot 10 deelnemers. Snel inschrijven is dus de boodschap.

Hieronder kort alle praktische informatie over de webinar:

  • Datum: 29 maart 2021
  • Tijdstip: 19u30 – 21u30
  • Voor wie: alle trainers, begeleiders en coaches
  • Inschrijven: via deze link (MAX. 10 deelnemers)

Heb je in jou club al enkele situaties meegemaakt die van toepassing zijn of heb je alvast andere specifieke vragen rond dit thema? Stuur deze dan zo snel mogelijk door naar recreatie@taekwondo.be . Zo kunnen deze aan bod komen tijdens de webinar en zal je nog meer praktische informatie kunnen verzamelen om mee aan de slag te gaan in je eigen club.

Recent nieuws

Loting A-Klasse Keumgang Cup Poomsae 2025

Keumgang Cup Poomsae 2025

Lees meer
Brons op WK kadetten voor Liam Preuveneers en Alicia Badji

Liam Preuveneers (14) en Alicia Badji hebben op het WK taekwondo voor kadetten in Fujairah een bronzen medaille veroverd in de klasse -37.

Lees meer
Manuel Pollet pakt goud op G1 van Zweden

Manuel Pollet heeft op de G1 van Zweden een gouden medaille veroverd in de klasse +87.

Lees meer
Moustapha Akkouh nieuwe voorzitter Taekwondo Vlaanderen

Taekwondo Vlaanderen heeft sinds kort een nieuwe voorzitter in de persoon van Moustapha Akkouh.

Lees meer
Bijscholingen vechtsportplatform. Iets voor jullie?

Het vechtsportplatform organiseert regelmatig interessante opleidingen. Ontdek ze hier.

Lees meer
Interview Axelle Bonnez over EK Poomsae in Tallinn

Wij spraken met Axelle Bonnez na haar bronzen plak op het EK Poomsae in Estland

Lees meer
Manuel Pollet pakt brons op G1 in Tallinn

Knap succes voor topsporter Manuel Pollet op de G1 van Tallinn in Estland. De Aarschotter veroverde er brons in de klasse -87.

Lees meer
Vijf TKDV'ers naar WK cadetten in Fujairah

Vijf atleten van Taekwondo Vlaanderen mogen binnenkort naar het WK cadetten in de Verenigde Arabische Emiraten.

Lees meer