Skip to main content

Webinar - Hoe omgaan met 'straffe gasten'?

17

Feb 2021

Na enkele succesvolle webinars over marketing- en communicatiestrategieën in je club en het trainersplatform gooien we het ditmaal over een totaal andere boeg.

Activiteit

Elke club heeft wel één of meerdere ‘straffe gasten’ onder zijn atleten. Dit kan al eens zorgen voor frustraties bij trainers én leden. Door de grote diversiteit binnen deze ‘straffe gasten’-groep is het niet altijd makkelijk om hier goed mee om te gaan. Daarom slaat Taekwondo Vlaanderen de handen in elkaar met Ine Van Poyer, een experte in omgaan met kinderen en jongeren met ADHD en/of ASS.

Samen hebben we een opleidingsmoment ontwikkeld waarin er enerzijds wat theoretische informatie wordt gegeven over wie die ‘straffe gasten’ zijn, hoe ze zich uitten enzoverder. Daarnaast gaan we vooral praktisch aan de slag door cases en situaties uit de taekwondoclubs te bespreken in kleine groepjes. Samen met je collega-trainers ga je specifieke situaties bekijken en nadenken over hoe je dit het beste aanpakt. Op deze manier kunnen nuttige tips & tricks uitgewisseld worden tussen trainers onder leiding van een expert ter zake.

Met andere woorden is deze opleiding zeker en vast de moeite om te volgen!

LET OP: om de opleiding zo interactief mogelijk te houden zijn de inschrijvingen beperkt tot 10 deelnemers. Snel inschrijven is dus de boodschap.

Hieronder kort alle praktische informatie over de webinar:

  • Datum: 29 maart 2021
  • Tijdstip: 19u30 – 21u30
  • Voor wie: alle trainers, begeleiders en coaches
  • Inschrijven: via deze link (MAX. 10 deelnemers)

Heb je in jou club al enkele situaties meegemaakt die van toepassing zijn of heb je alvast andere specifieke vragen rond dit thema? Stuur deze dan zo snel mogelijk door naar recreatie@taekwondo.be . Zo kunnen deze aan bod komen tijdens de webinar en zal je nog meer praktische informatie kunnen verzamelen om mee aan de slag te gaan in je eigen club.

Recent nieuws

Selectiecriteria EK cadetten in Roemenië

De selectiecriteria voor het Europees kampioenschap voor cadetten 2026 zijn gekend.

Lees meer
Club in de kijker Hanul Taekwondo Education Center

De club in de kijker van de maand mei is het Hanul Taekwondo Education Center uit Ninove. Wij hadden hiervoor een aangename babbel met voorzitter Sebastien Kyndt.

Lees meer
Loting A-klasse en Court table Open Poomsae 2026

Zondag 10 mei vindt in Halen de Open Poomsae Diest 2026 plaats. Hier vindt u de loting A-klasse.

Lees meer
Loting A-klasse Keumgang Cup Poomsae 2026

Zondag 19 april vindt in Houthalen-Oost de Keumgang Cup Poomsae 2026 plaats. Hier vindt u de loting A-klasse.

Lees meer
Annulatie Ontwikkelingstraining Poomsae 10/05/2026 & 17/05/2026

Helaas zal de Ontwikkelingstraining Poomsae van 10 mei en 17 mei 2026 niet doorgaan.

Lees meer
Annulatie Ontwikkelingstraining Poomsae 22/03/2026

Helaas zal de Ontwikkelingstraining Poomsae van 22 maart 2026 niet doorgaan.

Lees meer
Loting A-klasse Open Challenge Cup Poomsae 2026

Zaterdag 28 februari vindt in Tongeren de Open Challenge Cup Poomsae 2026 plaats. Hier vindt u de loting A-klasse.

Lees meer
Club in de kijker: Nhari Taekwondo Academy

Nhari Taekwondo Academy is de eerste club die we voor u in de kijker zetten in 2026

Lees meer