Skip to main content

Regionale poomsaetraining 4/10

22

Sep 2020



Activiteit

Jaarlijks vinden er 10 regionale poomsaetrainingen plaats. Tijdens deze trainingen worden er GEEN poomsaes aangeleerd, de focus ligt namelijk op de afwerking, precisie, techniek en uitstraling. Het doel van deze trainingen is het begeleiden en voorbereiden van wedstrijdpoomsae-atleten voor grote (internationale) competities.

Neem jij regelmatig deel aan poomsaewedstrijden en heb je ambitie om hierin door te groeien? Stuur dan een mailtje naar het secretariaat (Annelies Van Hoofstat | recreatie@taekwondo.be) waarin je jezelf kort voorstelt en aangeeft waarom je graag zou deelnemen aan deze trainingen. 

De data van de volgende poomsaetrainingen zijn:

  • 04/10/2020
  • 08/11/2020
  • 06/12/2020

 

Meer informatie vind je steeds terug op onze website onder regionale poomsaewerking.

Recent nieuws

Loting A-klasse Open challenge cup poomsae 2025

Open Challenge cup poomsae

Lees meer
Bronzen medaillewinnaar Sarah Chaari op bezoek bij TKDV-clubs

Fatiha Laalam van Taekwondo Jongyeong vertelt over het bezoek van Sarah Chaari aan haar club.

Lees meer
Interview met Vera Moens over negende dan

Vera Moens legde in juli met succes haar examen negende dan af in Korea. Wij hadden hierover een uitgebreide babbel met de enige vrouwelijke negende dan in België.

Lees meer
Gezocht: enthousiaste kandidaat-bestuurders

Gezocht: enthousiaste kandidaat-bestuurders

Lees meer
Loting Keumgang Open Poomsae 2025

Loting Keumgang open Poomsae 2025

Lees meer
G1 Belgian Open Taekwondo in Lommel

Zaterdag 15 en zondag 16 maart is Lommel weer de taekwondohoofstad van Europa met de G1 Belgian Open Taekwondo. Twee dagen topsport met kyorugi en poomsae van de bovenste plank.

Lees meer
Club in de kijker: Taekwondo Hicham

De laatste club die we voor u in de kijker zetten is Taekwondo Hicham uit Oost-Vlaanderen.

Lees meer
Sluiting bureau tussen Kerst en Nieuw

Tussen Kerst en nieuwjaar is het secretariaat niet bereikbaar.

Lees meer