Ontdek hier de loting van de A-klasse voor de Open ILYO Poomsae 2022.
Vanaf maandag treedt Sander Collin (27) uit Glabbeek in dienst als Algemeen en Sporttechnisch Coördinator basiswerking bij Taekwondo Vlaanderen.
Zaterdag 27 en zondag 28 september vindt in Aarschot de Ilyo Open plaats. Info over de loting Poomsae vindt u in dit bericht.
Manuel Pollet heeft op de G2 Duitse Open een bronzen medaille veroverd in de klasse +87. Ook de TKDV-jeugd deed het heel goed in Duitsland.
Knappe resultaten van het topsportteam op de G1 Swiss Open met één zilveren en twee bronzen medailles.
Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft een nieuwe informatiebrief uitgestuurd. U kan hem hier lezen.
Wilt u in de toekomst een coach of scheidsrechter worden? Dit is zeker voor jou!
VTS-Opleiding Initiator Taekwondo start binnenkort!
Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft einde juni een nieuwe hoofdcoach aangesteld in de persoon van Egers Aliu (28).