Skip to main content

Gratis taekwondotrainingen op KCC in Brussel

10

Aug 2021

Het nieuwe taekwondoseizoen komt steeds dichterbij! Naast de vaste trainingen op je club, kan je vanaf 1 september tot einde november ook eens proeven van een reeks gratis taekwondotrainingen op het Koreaans Cultureel Centrum in Brussel

Leden informatie

Onder leiding van de immer goedlachse Kukkiwon ambassadrice Kyun Eun Park !!!! Wat moet je weten? Er zijn drie trainingsgroepen (-15, +15, Master Class), je krijgt ter plekke een dobok en t-shirt en bewijs van deelname als je aan 80 procent van de trainingen hebt deelgenomen! En het mooiste van al: deelname is volledig gratis

Alle details plus inschrijven kan via deze link:

https://brussels.korean-culture.org/.../438/read/110090...

Recent nieuws

Talentendag voor G-sporters

Ben je een G-sporter? Bekijk dit evenement!

Lees meer
Club in de kijker: Poom Maasmechelen

Voor de laatste club in de kijker van dit seizoen hadden we een babbel met hoofdtrainer Valentino Bottazzo van Poom Maasmechelen.

Lees meer
Move Tegen Pesten

Organiseer jij deze zomer een sportkamp op je club? Bekijk deze actie!

Lees meer
De Sportzomer aan Zee 2025

Ga je deze zomer naar de zee in België? Bekijk De Sportzomer aan Zee 2025!

Lees meer
Openingsuren grote vakantie

De bureau van Taekwondo Vlaanderen zal tijdens de grote vakantie bereikbaar zijn van 9 tot 13 uur.

Lees meer
Topsportploeg schittert op G1 van Luxemburg

Knappe prestaties van onze topsportploeg op de G1 van Luxemburg. Andes Cammaerts, Troy Cammaerts en Manuel Pollet vielen in de prijzen. Manuel Pollet veroverde zelfs opnieuw goud.

Lees meer
Loting voor BK Poomsae 2025

Loting voor BK(Belgisch Kampioenschap) Poomsae 2025.

Lees meer
Loting A-Klasse Keumgang Cup Poomsae 2025

Keumgang Cup Poomsae 2025

Lees meer