Skip to main content

Bestuur

Erik Baert

Voorzitter
Mandaat :
28-02-2021 - 01-04-2025

Véronique Casters

Penningmeester
Mandaat :
27-02-2022 - 01-04-2026

Johan Alles

Bestuurslid
Mandaat :
28-02-2021 - 01-04-2025

Mike Allaer

Bestuurslid
Mandaat :
24-03-2019 - 01-04-2023

Fariborz Nejad Mortazavi

Bestuurslid
Mandaat :
24-03-2019 - 01-04-2023

Sermed Abdul

Bestuurslid
Mandaat :
24-03-2019 - 01-04-2023

Thierry Vanderlinden

Bestuurslid
Mandaat :
10-12-2021 - 31-12-2025

Moustapha Akkouh

Bestuurslid
Mandaat :
10-12-2021 - 31-12-2025