Skip to main content

Geslaagd debuut Manuel Pollet op WK

09

Jun 2023

Onze topsporter Manuel Pollet (20) heeft er een zeer degelijk eerste WK Taekwondo opzitten. Hij verloor in de tweede ronde na een degelijke wedstrijd tegen het vierde reekshoofd.

Activiteit

Manuel begon de derde dag op het WK in Azerbeidzjan in de klasse -87 met een knappe 2-1 zege tegen de Roemeen Laurentiu Snacov (7-10, 8-1, 10-3). In ronde 32 had de Aarschotter de pech om meteen op het vierde reekshoofd Suleymanov uit Azerbeidzjan te botsen. Pollet weerde zich stevig maar moest uiteindelijk met 0-2 (0-3, 8-9) het hoofd buigen. Sportief directeur Dave Cook was tevreden over de prestatie van Pollet. Cook: "Manuel maakte een goede beurt op zijn eerste WK. Hij mist nog dat tikkeltje ervaring om de tweede kamp in zijn voordeel te beslissen. Maar voor zijn ontwikkeling was dit een prima leerschool."

Recent nieuws

Loting A-Klasse Keumgang Cup Poomsae 2025

Keumgang Cup Poomsae 2025

Lees meer
Brons op WK kadetten voor Liam Preuveneers en Alicia Badji

Liam Preuveneers (14) en Alicia Badji hebben op het WK taekwondo voor kadetten in Fujairah een bronzen medaille veroverd in de klasse -37.

Lees meer
Manuel Pollet pakt goud op G1 van Zweden

Manuel Pollet heeft op de G1 van Zweden een gouden medaille veroverd in de klasse +87.

Lees meer
Moustapha Akkouh nieuwe voorzitter Taekwondo Vlaanderen

Taekwondo Vlaanderen heeft sinds kort een nieuwe voorzitter in de persoon van Moustapha Akkouh.

Lees meer
Bijscholingen vechtsportplatform. Iets voor jullie?

Het vechtsportplatform organiseert regelmatig interessante opleidingen. Ontdek ze hier.

Lees meer
Interview Axelle Bonnez over EK Poomsae in Tallinn

Wij spraken met Axelle Bonnez na haar bronzen plak op het EK Poomsae in Estland

Lees meer
Manuel Pollet pakt brons op G1 in Tallinn

Knap succes voor topsporter Manuel Pollet op de G1 van Tallinn in Estland. De Aarschotter veroverde er brons in de klasse -87.

Lees meer
Vijf TKDV'ers naar WK cadetten in Fujairah

Vijf atleten van Taekwondo Vlaanderen mogen binnenkort naar het WK cadetten in de Verenigde Arabische Emiraten.

Lees meer