Skip to main content

Seminaries

Grootmeester Kang Ik-Pil aan het werk tijdens een stage. 

 

High level seminaries - het stokpaardje van Taekwondo Vlaanderen

Door op regelmatige basis Grootmeesters als Kang Ik-Pil (Poomsae) en John Deuk Moo Hur (Hosinsul) naar België te halen, willen we onze leden de kans geven om rechtstreeks van de besten in hun vakgebied te leren. Vroeger moest je hiervoor steevast naar het buitenland reizen. Taekwondo Vlaanderen draait de rollen sinds enkele jaren om en haalt Grootmeesters uit heel de wereld naar Vlaanderen.

Voorzitter Erik Baert:"Dit kost ons als federatie meer geld dan het opbrengt, maar het is voor onze leden een ongelofelijke meerwaarde om hieraan deel te nemen. Daarom zullen we ook in de toekomst hierin blijven investeren." 

Doorheen de jaren kwamen er al verschillende Grootmeesters met elk hun eigen expertise op bezoek in België. We vernoemden al GM Kang Ik-Pil en GM John Deuk Moo Hur, maar ook andere toppers zoals GM Ahn Jae Roh en GM Um Jae Yong waren al te gast.

Hou de sociale media en website van Taekwondo Vlaanderen in de gaten voor informatie over nieuwe seminaries!